Edituri /Promotii
-Irina Binder
Irina Binder carti
Irina Binder biografie
Cartea Insomnii este o colectie de eseuri ce reuneste cele mai cunoscute si mai iubite „insomnii” ale Irinei – pastilele de intelepciune care s-au bucurat de cea mai mare apreciere in randul cititorilor. Proiectul „Insomnii” a grupat in jurul lui cateva zeci de mii de cititori din toata tara si din strainatate, uniti prin universalitatea emotiilor carora autoarea, Irina Binder, reusea sa le dea glas mai bine ca nimeni alta. Scriitura Irinei, infuzata de sentimente si idei profund umane, dar si de emotii si ganduri specifice autoarei, ajunge usor la sufletului oricarui tip de cititor, indiferent de varsta, sex, ocupatie sau aspiratii
✅ Cine este Irina Binder?
Irina Binder este blogger autohton foarte citit, al carei prim roman de dragoste a devenit bestseller inca din primele luni dupa publicare. Blogul acesteia, Insomnii, a fost inceput in 2010.
✅ Cele mai cunoscute carti scrise de Irina Binder
Titlurile publicate de Irina Binder, toate de mare succes in tara noastra, sunt cele 3 volume „Fluturi” si continuarea lor prin volumul 4 „Pana la sfarsit”. Autoarea a mai scris si „Strainul de langa mine” si „Insomnii”.
✅ In cat timp se pot livra cartile scrise de Irina Binder?
Din momentul ce a fost realizata comanda,volumele se livreaza in 24h - 72h din depozit. Pentru anumite titluri, timpul de livrare poate creste la 3-5 zile in functie de disponibilitate.
Cărți publicate:
- Am scris o carte despre noi - Irina Binder
- EROS - Irina Binder
- Fluturi Vol. 1 - Irina Binder
- Fluturi Vol. 2 - Irina Binder
- Fluturi Vol. 3 - Irina Binder
- Fluturi Vol. 4 - Irina Binder
- Insomnii - Irina Binder
- Iubirea te invata – Irina Binder
- Iubitelor mele prietene - Carmen Voinea-Raducanu, Irina Binder
- Pachet 2 carti: EROS si Poti si meriti mai mult - Irina Binder
- Pachet complet 4 volume. Fluturi - Irina Binder
- Pana la sfarsit. Fluturi - Irina Binder
- Poti si meriti mai mult - Irina Binder
- Serie de autor Irina Binder - Iubirea te invata, Strainul de langa mine si Pana la sfarsit
- Strainul de langa mine - Irina Binder
Cărţi noi
-- 35,00 lei
- 40,50 leiPRP: 54,00 lei (-25%)
- 26,40 leiPRP: 33,00 lei (-20%)
Promoţii
-- 40,50 leiPRP: 54,00 lei (-25%)
- 26,40 leiPRP: 33,00 lei (-20%)
- 26,40 leiPRP: 33,00 lei (-20%)





